Suknie ślubne szyte na miarę

Szyjemy suknie ślubne na miarę w Warszawie. Suknie są z jakościowych materiałów, takich np. jak tkaniny wiskozowe, włoskie tiule, francuskie koronki, miękkie koronki zdobione koralikami… Stworzone zgodnie z fabrycznymi metodami konstruowania i stopniowania, sposób uszycia jest na wysokim poziomie: delikatne szwy, ręcznie lub maszynowo naszywane koronki (w zależności od rodzaju), bez klejenia. Sukienki są lekkie i pięknie układają się w tańcu.

Wszystkie poprawki, w tym dopasowanie do sylwetki i do wysokości obcasów już wliczone. Na razie jeszcze jest możliwość uszycia sukni wg własnego projektu. Zwykle trzeba dwie przymiarki i na trzecią można już suknię odebrać. Dla zainteresowanych szyjemy też zdalnie. Terminy uszycia są do indywidualnego ustalenia, ponieważ zależą od wielu czynników, jak np. ilość zamówień.

Sukienki z naszej kolekcji można przymierzyć w naszej pracowni na ul. Modlińskiej 223D. Na przymiarki można zapisać się mailowo, telefonicznie lub poprzez Facebook. Jest możliwość ustalenia spotkania również w sobotę lub w godzinach popołudniowych. Więcej zdjęć i filmików z sukienkami na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Suzanne

Publiée par Nel Atelier Ninel Didukh sur Mercredi 7 août 2019
Suknia Suzanne

Teraz wyprzedajemy wzorniki sukni ślubnych z kolekcji 2020, są w bardzo dobrym stanie.

Wyprzedaż

Kontakt:

ul. Modlińska 223D, piętro, wejście od podwórka

tel.: 515 340 411

e-mai: nelatelier@wp.pl

Nowy adres naszej pracowni: ul. Modlińska 223D. Godziny otwarcia pon. – pt. 10-16. #nelatelier #nineldidukh #adres #pracownia #atelier #modlińska #białołęka #warszawa #warsaw #poland#suknieślubne #bridalfashion #bride #wedding #weddingdress #sukniaślubna #moda #fashion #brautmode #braut #brautkleider #brautstyling #hochzeit

Publiée par Nel Atelier Ninel Didukh sur Jeudi 18 juillet 2019
Nasze atelier